Tábor 2019

Vážení rodiče a členové oddílu,

Organizační schůzka k chodu skautského roku a táboru 2019 pro rodiče se bude konat ve čtvrtek 6. června 2019
v 18:15 (po vlčácké schůzce) ve společenské místnosti
na Valše.

Budeme velice rádi, pokud na tuto schůzku dorazíte i přesto, že na tábor Vaše ratolesti nejedou – dozvíte se, mimo jiné, i výhled činnosti na následující školní rok, plánované novinky a další důležité informace. Pokud se nebudete z časových či jiných důvodů účastnit, uvědomte prosím Vločku. 

Ostatní informace

Datum: 30. 6. 2019 až 13.7.2019 (skauti i vlčata jedou na 14 dní). Doprava na místo bude zajištěna vlastním odvozem dětí (na webu najdete v průběhu června přesný popis cesty na tábořiště a místo  k parkování).

Místo: tábořiště Všeměřické Lomy

Cena: 2500 Kč

Termíny: prosíme přihlášku odevzdat do 30. 5., tábor zaplatit nejdéle do 6.6. dle uvedených instrukcí v přihlášce (pozor na variabilní symbol), Posudek zdr. způsobilosti a bezinfekčnost v den odjezdu na tábor

S sebou je třeba mít:

Příští týden na schůzkách budou rozdány přihlášky a další náležitosti dokumentace, na kterých budou uvedeny informace o způsobu platby, formulář pro potvrzení od lékaře a formulář o bezinfekčnosti a seznamy věcí. Jsou zde také k dispozici ke stažení (vždy pod zvýrazněným textem). Jídelníček tábora bude stejný jako v loňském roce a bude k nahlédnutí na organizační schůzce.

Návštěvní den pro rodiče neumožňujeme (po zkušenostech se steskem z předchozích let). Poštovní adresu tábořiště naleznete v červnovém příspěvku o cestě na tábor.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Vločku.

Těšíme se na organizační schůzce 🙂