Tábor 2018

 

Vážení rodiče a členové oddílu,

s velkou omluvou a zpožděním přinášíme aktuální informace k táboru 2018.

 

Organizační schůzka k chodu skautského roku a táboru 2018 pro rodiče se bude konat ve středu 6. června 2018 v 18:15 (po vlčácké schůzce) ve společenské místnosti na Valše.

Budeme velice rádi, pokud na tuto schůzku dorazíte i přesto, že na tábor Vaše ratolesti nejedou – dozvíte se, mimo jiné, i výhled činnosti na následující školní rok, plánované novinky a další důležité informace. Pokud se nebudete z časových či jiných důvodů účastnit, uvědomte prosím Vločku. 

 

Ostatní informace

Datum: 30.6. 2018 až 14.7.2018 (skauti i vlčata jedou na 14 dní). Doprava na místo bude zajištěna vlastním odvozem dětí (na webu najdete v průběhu června přesný popis cesty na tábořiště a místo  k parkování).

Místo: Koryto u Prachatic (skautské tábořiště poblíž vesnic Koryto a Křišťanov)(https://mapy.cz/s/2sykp, 48°55’1.419″N, 14°2’30.755″E )

Cena: 3000 Kč (2500,- v případě sourozenců jedoucích tábor)

Termíny: prosíme přihlášky odevzdat na nejbližších schůzkách po vydání, tábor zaplatit nejdéle do 20.6. dle uvedených instrukcí v přihlášce (pozor na variabilní symbol), Posudek zdr. způsobilosti a bezinfekčnost nejdéle v den odjezdu na tábor

S sebou je třeba mít:

– karta pojištěnce – platná kopie
– průkazka s fotkou (třeba mhd a pod. – na slevu autobusem)
– pokud dítě bere léky – napsat zvlášť přesné dávkování (denní doba, co a jak)
-ze zákona mít všechna povinná očkování (jinak není možné dle legislativy člena přijmout na tábor)
-doplněný a správně ošitý skautský kroj – v kompletním stavu jej najdete popsaný pod tímto odkazem: KROJ

Příští týden na schůzkách budou rozdány přihlášky a další náležitosti dokumentace, na kterých budou uvedeny informace o způsobu platby, formulář pro potvrzení od lékaře a formulář o bezinfekčnosti a seznamy věcí. Jsou zde také k dispozici ke stažení (vždy pod zvýrazněným textem). Jídelníček tábora bude stejný jako v loňském roce a bude k nahlédnutí na organizační schůzce.

Návštěvní den pro rodiče neumožňujeme (po zkušenostech se steskem z předchozích let). Poštovní adresu tábořiště naleznete v červnovém příspěvku o cestě na tábor. Kostýmy na etapovou hru nejsou potřeba (a její téma členové zjistí v průběhu červnových schůzek).

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Vločku.

 

 

 

Těšíme se na organizační schůzce 🙂